UZAKTAN EĞİTİM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ ORTAK DERSLER İÇİN BİRİM KOORDİNATÖR LİSTESİ

 
 

 

MESLEK YÜKSEKOKULLARI

 

MESLEK YÜKSEKOKUL

Birim Koordinatörünün Adı Soyadı

 
 

Abana Sabahat Mesut Yılmaz Meslek Yüksekokulu

Öğr. Gör. Ekrem GÜLSEVİNÇLER

 

Araç Rafet Vergili Meslek Yüksekokulu

Öğr. Gör. Emre BİRİNCİ

 

Bozkurt Meslek Yüksekokulu

Öğr. Gör. Mustafa KARTAL

 

Cide Meslek Yüksekokulu

Öğr. Gör. Mehmet GÜRDAL

 

Çatalzeytin Meslek Yüksekokulu

Öğr. Gör. Elif YURDAKUL

 

Daday Meslek Yüksekokulu

Öğr. Gör. Emine Didem BİBER

 

Devrekani Meslek Yüksekokulu

Öğr. Gör. İsmail KARAKULLE

 

İhsangazi Meslek Yüksekokulu

Öğr. Gör .Figen AŞIKOĞLU

 

İnebolu Meslek Yüksekokulu

Öğr. Gör. Lutfiye Filiz AKGÜÇ

 

Kastamonu Meslek Yüksekokulu

Öğr. Gör. Ahmet KÖBELOĞLU

 

Küre Meslek Yüksekokulu

Öğr. Gör. Erdem ÇAKIL
Öğr. Gör. Ahmet İRGİN

 

Taşköprü Meslek Yüksekokulu

Öğr. Gör. Onur METİN
Öğr. Gör. Salih NACAR

 

Tosya Meslek Yüksekokulu

Öğr. Gör. Mehmet KARAMANOĞLU

 

 


 

 

FAKÜLTE VE YÜKSEKOKULLAR

FAKÜLTE/YÜKSEKOKUL

Birim Koordinatörünün Adı Soyadı

 
 

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Feray ÖZBAY

 

Eğitim Fakültesi

Dr. Öğr. Üyesi Burcu KARABULUT COŞKUN

 

Fen Edebiyat Fakültesi

Dr. Öğr. Üyesi İbrahim KÜÇÜKBASMACI

 

Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi

Dr. Öğr. Üyesi Köksal BİLİRDÖNMEZ

 

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Dr. Öğr. Üyesi Deniz KUNDAKÇI

 

İlahiyat Fakültesi

Dr. Öğr. Üyesi Cengiz ÇUHADAR

 

İletişim Fakültesi

Dr. Öğr. Üyesi Ayşe ASKER

 

Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi

Dr. Öğr. Üyesi Hakan ADA
Arş. Gör. Ferhat ULU

 

Orman Fakültesi

Dr. Öğr. Üyesi Esra Nurten YERÇELİK

 

Sağlık Bilimleri Fakültesi

Dr. Öğr. Üyesi Selda KARAVELİ ÇAKIR

 

Sivil Havacılık Yüksekokulu

Doç. Dr. Engin KANBUR 
Arş. Gör. Öztürk Özdemir KANAT

 

Su Ürünleri Fakültesi

Arş. Gör. Rahmi Can ÖZDEMİR

 

Turizm Fakültesi

Arş. Gör. Emrah YAŞARSOY

 

Veteriner  Fakültesi

Dr. Öğr. Üyesi Murat POLAT

 

Yabancı Diller Yüksekokulu

Öğr. Gör. Ömer ERGÜL