1. Menüye atla
  2. İçeriği geç
  3. Alt bilgiyi geç

Merkezimiz Haftalık Ders Programları

2016-2017 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI
DERS SAATLERİ PAZARTESİ 
  Derslik 1 Derslik 2 Derslik 3 Derslik 4 Derslik 5 Derslik 6 Derslik 7 Derslik 8 Derslik 9
08:30 -10:15                  
10:30-12:15 ABANA/BOZKURT/DADAY MYO
AIIT-N.Ö (Şube:13)
Okt. Ahmet ÇETİNARSLAN
BUKET DİNÇ
ARAÇ/CİDE/KÜRE
 MYO
YD-N.Ö (Şube:14)
Okt.Ömer ERGÜL
M.FURKAN DEMİRAL
ÇATALZEYTİN/İHSANGAZİ/
İNEBOLU MYO
TD-N.Ö (Şube:15)
Okt. Funda BULUT
BUKET DİNÇ
           
                   
13:30-15:15 ABANA/BOZKURT/DADAY MYO
TD-N.Ö (Şube:13)
Okt. Semra ALTIKULAÇ
BUKET DİNÇ
ARAÇ/CİDE/KÜRE
 MYO
AIIT-N.Ö (Şube:14)
Okt. Ahmet ÇETİNARSLAN
BUKET DİNÇ 
ÇATALZEYTİN/İHSANGAZİ/
İNEBOLU MYO
YD-N.Ö (Şube:15)
Okt.Ömer ERGÜL
M.FURKAN DEMİRAL
           
15:30-17:15 ABANA/BOZKURT/DADAY MYO
YD-N.Ö (Şube:13)
Okt.Ömer ERGÜL
M.FURKAN DEMİRAL
ARAÇ/CİDE/KÜRE
 MYO
TD-N.Ö (Şube:14)
Okt. Semra ALTIKULAÇ
BUKET DİNÇ
ÇATALZEYTİN/İHSANGAZİ/
İNEBOLU MYO
AIIT-N.Ö (Şube:15)
Okt. Ahmet ÇETİNARSLAN
BUKET DİNÇ
           
                   
17:30-19:15 ÇATALZEYTİN/İHSANGAZİ
MYO
AIIT-İ.Ö (Şube:23)
Okt. Mücahit Zafer AĞ
SEYİT GERİZLİ
ABANA/ ARAÇ
 MYO
YD-İ.Ö (Şube:22)
Okt.Hatice DEMİR
SEYİT GERİZLİ
             
19:30-21:15 ÇATALZEYTİN/İHSANGAZİ
MYO
YD-İ.Ö (Şube:23)
Okt.Hatice DEMİR
SEYİT GERİZLİ
ABANA/ ARAÇ
 MYO
TD-İ.Ö (Şube:22)
Okt. Semra ALTIKULAÇ
SEYİT GERİZLİ
             
21:30-23:15 ÇATALZEYTİN/İHSANGAZİ
MYO
TD-N.Ö (Şube:23)
Okt.Funda BULUT
SEYİT GERİZLİ
ABANA/ ARAÇ
 MYO
AIIT-İ.Ö (Şube:22)
Okt. Mücahit Zafer AĞ
SEYİT GERİZLİ
             
DERS SAATLERİ SALI
  Derslik 1 Derslik 2 Derslik 3 Derslik 4 Derslik 5 Derslik 6 Derslik 7 Derslik 8 Derslik 9
08:30-10:15                  
10:30-12:15 KASTAMONU MYO
AIIT-N.Ö (Şube:10)
Okt. Ahmet ÇETİNARSLAN
EBRU YILMAZ
DEVREKANİ/TOSYA
 MYO
YD-N.Ö (Şube:11)
Okt. Niğmet ÇETİNER
EBRU YILMAZ
TAŞKÖPRÜ MYO
TD-N.Ö (Şube:12)
Okt. Osman EROĞLU
H.CAN ÇELEBİ
           
                   
13:30-15:15 KASTAMONU MYO
TD-N.Ö (Şube:10)
Okt. Osman EROĞLU
H.CAN ÇELEBİ
DEVREKANİ/TOSYA
 MYO
AIIT-N.Ö (Şube:11)
Okt.Ahmet ÇETİNARSLAN
EBRU YILMAZ
TAŞKÖPRÜ MYO
YD-N.Ö (Şube:12)
Okt. Niğmet ÇETİNER
EBRU YILMAZ
           
15:30-17:15 KASTAMONU MYO
YD-NÖ (Şube:10)
Okt. Niğmet ÇETİNER
EBRU YILMAZ
DEVREKANİ/TOSYA
 MYO
TD-N.Ö (Şube:11)
Okt. Osman EROĞLU
H.CAN ÇELEBİ
TAŞKÖPRÜ MYO
AIIT-N.Ö (Şube:12)
Okt. Ahmet ÇETİNARSLAN
EBRU YILMAZ
           
                   
17:30-19:15 KASTAMONU MYO
TD-İ.Ö (Şube:20)
Okt. Funda BULUT
SEYİT GERİZLİ
DEVREKANİ/TAŞKÖPRÜ/
TOSYA MYO
AIIT-İ.Ö (Şube:21)
Okt. Mücahit Zafer AĞ
SEYİT GERİZLİ
             
19:30-21:15 KASTAMONU MYO
YD-İ.Ö (Şube:20)
Okt.M.Hayati TABAN
SEYİT GERİZLİ
DEVREKANİ/TAŞKÖPRÜ/
TOSYA MYO
TD-İ.Ö (Şube:21)
Okt. Funda BULUT
SEYİT GERİZLİ
             
21:30-23:15 KASTAMONU MYO
AIIT-İ.Ö (Şube:20)
Okt. Mücahit Zafer AĞ
SEYİT GERİZLİ
DEVREKANİ/TAŞKÖPRÜ/
TOSYA MYO
YD-İ.Ö (Şube:21)
Okt.M.Hayati TABAN
SEYİT GERİZLİ
             
DERS SAATLERİ PERŞEMBE
  Derslik 1 Derslik 2 Derslik 3 Derslik 4 Derslik 5 Derslik 6 Derslik 7 Derslik 8 Derslik 9
08:30-10:15     FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
(Felsefe/Tarih/T.Dili/Çağ T)
AIIT-N.Ö (Şube:57)
Yrd.Doç.Dr. Mustafa BOSTANCI
H.CAN ÇELEBİ
      İLETİŞİM FAKÜLTESİ
(Gaz/Hır/RTV)
TD-N.Ö (Şube:63)
Okt. Funda BULUT
EBRU YILMAZ
   
10:30-12:15 FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
(Bilgi Belge/Coğ/Mat)
AIIT-N.Ö (Şube:56)
Yrd.Doç.Dr. Mustafa BOSTANCI
H.CAN ÇELEBİ
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
(Felsefe/Tarih/T.Dili/Çağ T)
YD-N.Ö (Şube:57)
Okt.Niğmet ÇETİNER
EBRU YILMAZ
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
(Resim/GTS/Seramik/GT)
TD-N.Ö (Şube:55)
Okt. Funda BULUT
EBRU YILMAZ
İİBF
(Bankacılık ve Finans)
AIIT-N.Ö (Şube:58)
Yrd.Doç.Dr. Murat FİDAN
H.CAN ÇELEBİ
İİBF
(İktisat)
YD-N.Ö (Şube:59)
Okt. Ali Erdem CİĞERCİ
H.CAN ÇELEBİ
İİBF
(İşletme)
TD-N.Ö (Şube:60)
Okt. Osman EROĞLU
EBRU YILMAZ
İLETİŞİM FAKÜLTESİ
(Gaz/Hır/RTV)
AIIT-N.Ö (Şube:63)
Okt. Mücahit Zafer AĞ
EBRU YILMAZ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
(Okul Öncesi/Sınıf Öğr)
AIIT-N.Ö (Şube:53)
Yrd.Doç.Dr. Nadir YURTOĞLU
H.CAN ÇELEBİ
 
                   
13:30-15:15 FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
(Bilgi Belge/Coğ/Mat)
TD-N.Ö (Şube:56)
Okt. Semra ALTIKULAÇ
S.NURİ EKİCİ
  GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
(Resim/Seramik)
YD-N.Ö (Şube:55)
Okt.Niğmet ÇETİNER
S.NURİ EKİCİ
İİBF
(Bankacılık ve Finans)
TD-N.Ö (Şube:58)
Okt. Osman EROĞLU
ERAY BAŞ
İİBF
(İktisat)
AIIT-N.Ö (Şube:59)
Yrd.Doç.Dr. Murat FİDAN
ERAY BAŞ
İİBF
(İşletme)
YD-N.Ö (Şube:60)
Okt. Ali Erdem CİĞERCİ
S.NURİ EKİCİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
(Fen Bilgisi/İlköğ Mat Öğr.)
AIIT-N.Ö (Şube:52)
Yrd.Doç.Dr. Nadir YURTOĞLU
ERAY BAŞ
   
15:30-17:15 FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
(Bilgi Belge/Coğ/Mat)
YD-N.Ö (Şube:56)
Okt.Niğmet ÇETİNER
ERAY BAŞ
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
(Felsefe/Tarih)
TD-N.Ö (Şube:57)
Okt. Semra ALTIKULAÇ
S.NURİ EKİCİ
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
(Resim/GTS/Seramik/GT)
AIIT-N.Ö (Şube:55)
Okt. Ahmet ÇETİNARSLAN
S.NURİ EKİCİ
İİBF
(Bankacılık ve Finans)
YD-N.Ö (Şube:58)
Okt. Ali Erdem CİĞERCİ
ERAY BAŞ
İİBF
(İktisat)
TD-N.Ö (Şube:59)
Okt. Osman EROĞLU
ERAY BAŞ
ORMAN FAKÜLTESİ
(Orman Müh)
AIIT-N.Ö (Şube:67)
Okt.Mücahit Zafer AĞ
S.NURİ EKİCİ
EĞİTİM FAKÜLTESİ
(Türkçe/Sos.Bil. Öğr)
AIIT-N.Ö (Şube:54)
Yrd.Doç.Dr. Nadir YURTOĞLU
ERAY BAŞ
   
                   
17:30-19:15 FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
(Felsefe)
TD-i.Ö (Şube:82)
Okt. Semra ALTIKULAÇ
EMRE YARAR
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
(Tarih/Türk Dili ve Edeb.)
AIIT-İ.Ö (Şube:83)
Yrd.Doç.Dr. Mustafa BOSTANCI
EMRE YARAR
  İİBF
(Bankacılık ve Finans)
TD-İ.Ö (Şube:84)
Okt. Osman EROĞLU
ERAY BAŞ
İİBF
(İktisat)
AIIT-İ.Ö (Şube:85)
Yrd.Doç.Dr. Murat FİDAN
ERAY BAŞ
       
19:30-21:15 FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
(Felsefe)
AIIT-İ.Ö (Şube:82)
Yrd.Doç.Dr. Mustafa BOSTANCI
EMRE YARAR
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
(Tarih/Türk Dili ve Edeb.)
YD-İ.Ö (Şube:83)
Okt. Ali Erdem CİĞERCİ
EMRE YARAR
  İİBF
(Bankacılık ve Finans)
AIIT-İ.Ö (Şube:84)
Yrd.Doç.Dr. Murat FİDAN
ERAY BAŞ
İİBF
(İktisat)
YD-İ.Ö (Şube:85)
Okt. Niğmet ÇETİNER
ERAY BAŞ
İLETİŞİM FAKÜLTESİ
(Gaz/Hır/RTV)
TD-İ.Ö (Şube:89)
Okt. Funda BULUT
ERAY BAŞ
     
21:30-22:15 FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
(Felsefe)
YD-İ.Ö (Şube:82)
Okt. Samet YÜCE
EMRE YARAR
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
(Tarih)
TD-i.Ö (Şube:83)
Okt. Semra ALTIKULAÇ
EMRE YARAR
İLAHİYAT FAKÜLTESİ
(İlahiyat)
AIIT-İ.Ö (Şube:88)
Okt. Ahmet ÇETİNARSLAN
EMRE YARAR
İİBF
(Bankacılık ve Finans)
YD-İ.Ö (Şube:84)
Okt.Ömer ERGÜL
ERAY BAŞ
İİBF
(İktisat)
TD-İ.Ö (Şube:85)
Okt. Osman EROĞLU
ERAY BAŞ
İLETİŞİM FAKÜLTESİ
(Gaz/Hır/RTV)
AIIT-İ.Ö (Şube:89)
Yrd.Doç.Dr. Nadir YURTOĞLU
ERAY BAŞ
     
DERS SAATLERİ CUMA
  Derslik 1 Derslik 2 Derslik 3 Derslik 4 Derslik 5 Derslik 6 Derslik 7 Derslik 8 Derslik 9
08:30-10:15       BESYO
(Ant.Eğ/Spor Yön/BES Öğr )
AIIT-N.Ö (Şube:50)
Okt.Mücahit Zafer AĞ
EMRE YARAR
  TURİZM FAKÜLTESİ
(Tur Reh/Tur ve Otel İşl.)
AIIT-N.Ö (Şube:70)
Sühendan ARIKAN
EMRE YARAR
     
10:30-12:15 MMF/Su Ürinleri Fakültesi
(Genetik ve Biyo/Gıda Müh)
(Su Ürünleri Müh.)
AIIT-N.Ö (Şube:65)
Okt.Mücahit Zafer AĞ
EMRE YARAR
MMF
(İnşaat/Makine/Peyzaj)
YD-N.Ö (Şube:66)
Okt. Ahu Gülümser IRAK
EMRE YARAR
ORMAN FAKÜLTESİ
(Orman Müh)
TD-N.Ö (Şube:67)
Okt. Osman EROĞLU
RAMAZAN ŞAHİN
EĞİTİM FAKÜLTESİ
(BÖTE/PDR/Resim/Müzik)
AIIT-N.Ö (Şube:51)
Yrd.Doç.Dr. Nadir YURTOĞLU
EMRE YARAR
BESYO
(Ant.Eğ/Spor Yön )
YD-N.Ö (Şube:50)
Okt. Niğmet ÇETİNER
RAMAZAN ŞAHİN
TURİZM FAKÜLTESİ
(Tur Reh/Tur ve Otel İşl.)
TD-N.Ö (Şube:70)
Okt. Funda BULUT
RAMAZAN ŞAHİN
İİBF
(Siy Bilimi ve Kamu Yön)
AIIT-N.Ö (Şube:61)
Yrd.Doç.Dr. Murat FİDAN
EMRE YARAR
İLAHİYAT FAKÜLTESİ
(İlahiyat)
YD-N.Ö (Şube:62)
Okt. Ali Erdem CİĞERCİ
RAMAZAN ŞAHİN
MMF
(Bilg/Biyomedikal/Çevre)
TD-N.Ö (Şube:64)
Okt.Mirati MADAK
RAMAZAN ŞAHİN
                   
13:30-15:15 MMF/Su Ürinleri Fakültesi
(Genetik ve Biyo/Gıda Müh)
(Su Ürünleri Müh.)
TD-N.Ö (Şube:65)
Okt.Mirati MADAK
RAMAZAN ŞAHİN
MMF
(İnşaat/Makine/Peyzaj)
AIIT-N.Ö (Şube:66)
Okt.Mücahit Zafer AĞ
RAMAZAN ŞAHİN
ORMAN FAKÜLTESİ
(Orman Müh)
YD-N.Ö (Şube:67)
Okt. Ali Erdem CİĞERCİ
RAMAZAN ŞAHİN
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
(Hemşirelik)
TD-N.Ö (Şube:69)
Okt. Funda BULUT
RAMAZAN ŞAHİN
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
(Beslenme ve Diyetetik)
AIIT-N.Ö (Şube:68)
Sühendan ARIKAN
CANER ÖZTÜRK
  İİBF
(Siy Bilimi ve Kamu Yön)
TD-N.Ö (Şube:61)
Okt. Osman EROĞLU
CANER ÖZTÜRK
İLAHİYAT FAKÜLTESİ
(İlahiyat)
AIIT-N.Ö (Şube:62)
Okt. Ahmet ÇETİNARSLAN
CANER ÖZTÜRK
MMF
(Bilg/Biyomedikal/Çevre)
YD-N.Ö (Şube:64)
Okt. Niğmet ÇETİNER
CANER ÖZTÜRK
15:30-17:15 MMF/Su Ürinleri Fakültesi
(Genetik ve Biyo/Gıda Müh)
(Su Ürünleri Müh.)
YD-N.Ö (Şube:65)
Okt. Ali Erdem CİĞERCİ
RAMAZAN ŞAHİN
MMF
(İnşaat/Makine/Peyzaj)
TD-N.Ö (Şube:66)
Okt.Mirati MADAK
RAMAZAN ŞAHİN
  SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
(Hemşirelik)
AIIT-N.Ö (Şube:69)
Sühendan ARIKAN
RAMAZAN ŞAHİN
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
(Beslenme ve Diyetetik)
TD-N.Ö (Şube:68)
Okt. Funda BULUT
CANER ÖZTÜRK
MMF
(Bilg/Biyomedikal/Çevre)
AIIT-N.Ö (Şube:64)
Okt.Mücahit Zafer AĞ
CANER ÖZTÜRK
  İLAHİYAT FAKÜLTESİ
(İlahiyat)
TD-N.Ö (Şube:62)
Okt. Semra ALTIKULAÇ
CANER ÖZTÜRK
 
                   
17:30-19:15 EĞİTİM FAKÜLTESİ
(Okul Öncesi Öğr)
AIIT-İ.Ö (Şube:81)
Yrd.Doç.Dr. Nadir YURTOĞLU
BUKET DİNÇ
İİBF
(İşletme)
YD-İ.Ö (Şube:86)
Okt. Samet YÜCE
BUKET DİNÇ
İİBF
(Siy Bilimi ve Kamu Yön)
TD-İ.Ö (Şube:87)
Okt. Osman EROĞLU
BUKET DİNÇ
MMF
(Makine Müh.)
AIIT-İ.Ö (Şube:90)
Okt.Mücahit Zafer AĞ
CANER ÖZTÜRK
İLAHİYAT FAKÜLTESİ
(İlahiyat)
YD-İ.Ö (Şube:88)
Okt. Ali Erdem CİĞERCİ
CANER ÖZTÜRK
       
19:30-21:15 BESYO
(Ant.Eğ/Spor Yön )
AIIT-İ.Ö (Şube:80)
Yrd.Doç.Dr. Nadir YURTOĞLU
BUKET DİNÇ
İİBF
(İşletme)
TD-İ.Ö (Şube:86)
Okt. Osman EROĞLU
BUKET DİNÇ
İİBF
(Siy Bilimi ve Kamu Yön)
AIIT-İ.Ö (Şube:87)
Yrd.Doç.Dr. Murat FİDAN
BUKET DİNÇ
MMF
(Makine Müh.)
YD-İ.Ö (Şube:90)
Okt. Samet YÜCE
CANER ÖZTÜRK
İLAHİYAT FAKÜLTESİ
(İlahiyat)
TD-i.Ö (Şube:88)
Okt. Semra ALTIKULAÇ
CANER ÖZTÜRK
       
21:30-22:15 BESYO
(Ant.Eğ /Spor Yön )
YD-İ.Ö (Şube:80)
Okt. Özlem FAKAZLI
BUKET DİNÇ
    MMF
(Makine Müh.)
TD-İ.Ö (Şube:90)
Okt. Mirati MADAK
CANER ÖZTÜRK